787 210 092, 666 210 660, biuro@spkwadrat.pl

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Śliczne 2 pokoje w centrum, po remoncie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Starówka

268 000 | 31 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 73/BNT/OMS

Nowe, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 31m2 w samym Centrum Stargardu - Niesamowita Okazja ! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PODATKU PCC U NOTARIUSZA !!! Nieruchomość zlokalizowana jest na wysokim parterze budynku w samym centrum miasta. Super lokalizacja. Mieszkanie bardzo słoneczne i widne. Ogrzewanie i ciepła woda z nowego, nowoczesnego pieca kondensacyjengo. Bardzo ciepłe, okna PCV. Układ mieszkania rozkładowy. Cała nieruchomość po wysoko nakładowym remoncie. Mieszkanie składa się z sypialni oraz przestronnego salonu z funkcjonalnym aneksem kuchennym z meblami w zabudowie w białym połysku. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest stylowo wykończona łazienka wyposażona w elegancki prysznic oraz bezkołnierzowy geberit ze stelażem w zabudowie. W łazience jest miejsce na pralkę. Bezpośrednio przy budynk duży parking. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan mieszkania idealny. Cena: 258.000zł brutto (w tym 8% VAT). VAT do odliczenia przy zakupie na firmę. Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na prezentację! Klucze w biurze! Iga Galaś tel. 787 210 092 TARGET Nieruchomości Wyszyńskiego 16 73-110 Stargard - Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego! - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizację.

3 pokoje Wysoki Standard - bez PCC !!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Centrum

499 000 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 72/BNT/OMS

KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PODATKU PCC U NOTARIUSZA !!! Nowe, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 70m2 w samym Centrum Stargardu - Okazja! Nieruchomość zlokalizowana jest na 1 piętrze eleganckiego budynku z windą oddanego do użytku jesienią 2021 roku. Super lokalizacja - Osiedle Centrum. Mieszkanie bardzo słoneczne i widne. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Bardzo ciepłe, wyposażone w 3-szybowe okna. Układ mieszkania rozkładowy. Cała nieruchomość po wysoko nakładowym remoncie. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni oraz bardzo przestronnego salonu z funkcjonalnym aneksem kuchennym z meblami w zabudowie w białym połysku. Mieszkanie posiada 2 balkony, jeden w sypialni, a drugi w salonie. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest stylowo wykończona łazienka wyposażona w elegancki prysznic typu walk-in z odpływem liniowym oraz bezkołnierzowy geberit ze stelażem w zabudowie a także duże lustro z podświetleniem LED. Natomiast w jasnym i szerokim przedpokoju mamy sporo miejsca na wygodną szafę i lustro. Bezpośrednio przy budynku utwardzony duży parking. Istnieje możliwość dokupienia garażu. Stan mieszkania idealny. Cena: 505.000zł brutto (w tym 8% VAT). VAT do odliczenia przy zakupie na firmę. Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na prezentację! Klucze w biurze! Iga Galaś tel. 787 210 092 TARGET Nieruchomości Wyszyńskiego 16 73-110 Stargard - Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego! - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizację.

Eleganckie 2 pokoje w Centrum - Bez PCC !!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Centrum

269 000 | 33 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 71/BNT/OMS

------------- KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PODATKU PCC U NOTARIUSZA !!! -------------- Ofertą sprzedaży jest eleganckie mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie w samym centrum Stargardu. Nieruchomość po wysokonakładowym remoncie - wszystko jest nowe i pachnące ;) Układ mieszkania rozkładowy. Nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz instalacja centralnego ogrzewania. Na powierzchnię 33m2 składają się: - przestronny i wygodny salon z eleganckim aneksem kuchennym; - słoneczna sypialnia; - nowoczesna łazienka z wanną; - ustawny przedpokój z miejscem na szafę i lustro. Mieszkanie bardzo widne i ciepłe. W salonie dekoracyjna tapeta. W całym mieszkaniu piękne, wysokie okna. Kuchnia w formie funkcjonalnego aneksu, wyposażona w zmywarkę, piekarnik, płytę gazową, okap. Ogrzewanie z nowego, nowoczesnego piecyka gazowego (kondensacyjnego). Niski czynsz. Stan mieszkania idealny. Cena: 269.000zł brutto (w tym 8% VAT). VAT do odliczenia przy zakupie na firmę. Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na prezentację! Klucze w biurze! Iga Galaś tel. 787 210 092 TARGET Nieruchomości Wyszyńskiego 16 73-110 Stargard - Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego! - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizację.

Śliczne 3 pokoje w Centrum - po remoncie, bez PCC
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Centrum

338 000 | 43 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 70/BNT/OMS

------------- KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PODATKU PCC U NOTARIUSZA !!! -------------- Ofertą sprzedaży jest eleganckie mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie w samym centrum Stargardu. Nieruchomość po wysokonakładowym remoncie - wszystko jest nowe i pachnące ;) Układ mieszkania rozkładowy. Nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz instalacja centralnego ogrzewania. Na powierzchnię 43m2 składają się: - przestronny i wygodny salon z funkcjonalnym aneksem kuchennym; - dwie słoneczne sypialnie; - nowoczesna łazienka z prysznicem; - ustawny przedpokój z miejscem na szafę i lustro. Mieszkanie bardzo widne i ciepłe. W salonie dekoracyjna tapeta. W całym mieszkaniu piękne, wysokie okna. Kuchnia w formie funkcjonalnego aneksu, wyposażona w zmywarkę, piekarnik, płytę gazową, okap. Ogrzewanie z nowego, nowoczesnego piecyka gazowego (kondensacyjnego). Niski czynsz. Stan mieszkania idealny. Cena: 338.000zł brutto (w tym 8% VAT). VAT do odliczenia przy zakupie na firmę. Zadzwoń już dziś, jutro oferta może już nie być dostępna! Klucze w biurze. Iga Galaś tel. 787 210 092 TARGET Nieruchomości Wyszyńskiego 16 73-110 Stargard - Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego! - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizację.

Nowe 2 pokoje, Super Standard, Bez PCC
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Centrum

269 000 | 32 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 69/BNT/OMS

------------- KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PODATKU PCC U NOTARIUSZA !!! -------------- Ofertą sprzedaży jest eleganckie mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie w samym centrum Stargardu. Nieruchomość po wysokonakładowym remoncie - wszystko jest nowe i pachnące ;) Układ mieszkania rozkładowy. Nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz instalacja centralnego ogrzewania. Na powierzchnię 32m2 składają się: - przestronny i wygodny salon z eleganckim aneksem kuchennym z wyspą; - słoneczna sypialnia; - nowoczesna łazienka z prysznicem typu walk-in z odpływem liniowym; - ustawny przedpokój z miejscem na szafę i lustro. Mieszkanie bardzo widne i ciepłe. W salonie dekoracyjna tapeta. W całym mieszkaniu piękne, wysokie okna PCV. Kuchnia w formie funkcjonalnego aneksu, wyposażona w zmywarkę, piekarnik, płytę gazową, okap. Wyspa z podświetleniem LED. Ogrzewanie z nowego, nowoczesnego piecyka gazowego (kondensacyjnego). Niski czynsz. Stan mieszkania idealny. Cena: 269.000zł brutto (w tym 8% VAT). VAT do odliczenia przy zakupie na firmę. Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na prezentację! Klucze w biurze! Iga Galaś tel. 787 210 092 TARGET Nieruchomości Wyszyńskiego 16 73-110 Stargard - Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego! - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizację.

3 pokoje w Centrum - C.O. z sieci miejskiej
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Centrum

212 000 | 58 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 66/BNT/OMS

OKAZJA !!! ----- Tylko u nas! ---- Ofertą sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy w samym sercu Stargardu (na rzucie widnieją 2 pokoje, ale w rzeczywistości większy z nich został podzielony na dwa mniejsze). Mieszkanie jest przeznaczone do generalnego remontu. Ma wysokie okna PCV. Trwają prace doprowadzające sieć miejską do budynku, w przeciągu miesiąca zostanie podłączone ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Na powierzchnię 58m2 składają się: - duży, przestronny, ustawny salon; - dwie mniejsze, jasne sypialnie; - oddzielna kuchnia z oknem, - łazienka; - przedpokój z miejscem na szafę. Niski czynsz, ok. 300zł. Spokojne sąsiedztwo. TARGET NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym przedstawicielem Sprzedającego. Polecam - Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej! Aleksandra Kowalewska tel. 787 210 092 TARGET Nieruchomości ul. Wyszyńskiego 16 73-110 Stargard - Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego! - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizację.

Nowe 2 pokoje Wysoki Standard, Parter, Lotnisko
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Lotnisko

239 000 | 31 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 65/BNT/OMS

Na sprzedaż śliczne mieszkanie dwupokojowe o podwyższonym standardzie położone na wysokim parterze bloku po termomodernizacji na osiedlu Lotnisko. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe panele i kafle na podłogach, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Ściany gładzone i malowane, częściowo wyłożone tapetą i dekoracyjnym drewnem. Włoska glazura. Okna PCV. Wszystkie instalacje nowe, wszystko świeże, czyste i nowoczesne. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie rozkładowe. Na powierzchnię 31m2 składają się: - przestronny, widny salon z nowoczesnym aneksem kuchennym; - przytulna sypialnia, - elegancka, stylowa łazienka, - wygodny przedpokój. Mieszkanie po wysokonakładowym remoncie. Niski czynsz, ok. 300zł miesięcznie. Spokojna, zielona okolica. Mieszkanie zlokalizowane na os. Lotnisko, w pobliżu parku przemysłowego (Bridgestone, Cargotec itd.) Cena: 239.000 zł Zadzwoń już dziś, jutro mieszkanie może nie być już dostępne! Zapraszam na prezentację i do kontaktu: Jadwiga Galaś tel. 787 210 092 TARGET Nieruchomości ul. Wyszyńskiego 16 73-110 Stargard - Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dom do remontu z dużą działką 5km od Ińska
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Ciemnik,

280 000 | 200 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 6/BNT/ODS

---- !!! OKAZJA !!! ---- Na sprzedaż Dom w stanie do remontu położony w miejscowości Ciemnik, ok. 5 km od Ińska. Dom posadowiony na w pełni ogrodzonej działce, o powierzchni 1600m2. Dom przebudowany z budynku gospodarczego. Powierzchnia domu to ok. 200 m2. Niski parter w stanie do kapitalnego remontu, natomiast piętro o standardowej wysokości stropu jest w lepszym stanie, ale także do remontu. Budynek ma nowy dach wykonany z blachodachówki. Natomiast nie ma wykonanej jeszcze elewacji zewnętrznej. Okna PCV. Ogrzewanie z pieca na opał stały. Woda z wodociągu gminnego. Wjazd na działkę nową, metalową kutą bramą. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 100 metrów drogą polną. Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na prezentację! Aleksandra Kowalewska tel. 787 210 092 TARGET Nieruchomości Wyszyńskiego 16 73-110 Stargard - Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego! - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.